White Tortoise Eco Villa'S

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 2 gasten
  • 1 bed
  • 1 slaapkamer

Locatie

    De 7-kamer White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu bevindt zich op 3 km van de Uluwatu tempel en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.

    Deze villa biedt eersteklas ligging in de Pecatu wijk van Uluwatu, op 25 minuten wandelen van het Dreamland strand. De villa bevindt zich binnen het bereik van het Padang Padang strand.

    De ramen van de woning kijken uit over de oceaan.

    Als gasten in de gesitueerde in Uluwatu White Tortoise Eco Villa'S verblijven, kunnen ze gebruikmaken van de zelfvoorzienende voorzieningen, waaronder koffie- en theefaciliteiten, glaswerk. Gasten kunnen ook gebruik maken van een eetgedeelte om zelf te koken. Sushi Ulu Wasabi serveert Aziatische specialiteiten en ligt 2 km verderop. Deze villa beschikt over een zwembad om bij te ontspannen, evenals hoofdmassage en rugmassage om van te genieten.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer55110,9120109762479
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu

    De ramen van de woning kijken uit over de oceaan.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Voorzieningen foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Macro Details foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Eten foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Kamer foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Andere info foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu In de buurt foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Andere info foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Voorzieningen foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Buitenkant foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Buitenkant foto
    Romantisch Huis

    Grootte: 32 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Buitenkant foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Voorzieningen foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Interieur foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Macro Details foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Voorzieningen foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Macro Details foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Buitenkant foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Voorzieningen foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Interieur foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Voorzieningen foto
    Villa

    Grootte: 70 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Macro Details foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Voorzieningen foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Macro Details foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Interieur foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Voorzieningen foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Macro Details foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu In de buurt foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Faciliteiten foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Kamer foto White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu Kamer foto
    Villa

    Grootte: 45 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Ngurah Rai
    18.7 km

    Bezienswaardigheden (11)

    Drifter
    700 m
    Labuan Sait Beach
    1.5 km
    Impossibles Beach
    1.5 km
    Adi's Homestay
    1.6 km
    Pantai Labuansait
    1.6 km
    Bingin-strand
    1.7 km
    Impossibles
    1.7 km
    Padang Padang
    1.7 km
    Bingin
    1.8 km
    Sunset Point Uluwatu
    2 km
    Thomas Beach
    2 km

    Gastbeoordelingen van White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Indonesië

    Veelgestelde vragen

    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van White Tortoise Eco Villa'S?
      Gasten van White Tortoise Eco Villa'S kunnen onder andere het Dreamland strand (2 km), de Uluwatu tempel 3) en het Padang Padang strand 1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    White Tortoise Eco Villa'S Uluwatu